dostawa paczkomatem 9,90 zł | darmowa dostawa od 299 zł | 30 dni na zwrot

Szukaj

Pomysły na prezent Mikołajkowy dla młodszych i starszych dzieci

Rollo, 28 listopad 2020
Pomysły na prezent Mikołajkowy dla młodszych i starszych dzieci

Pomysły na prezent Mikołajkowy dla młodszych i starszych dzieci

6 Grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni przez najmłodszych. W końcu wszystkie dzieciaki uwielbiają dostawać prezenty! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie prezentów dla młodszych i starszych dzieci. 

Prezent Mikołajkowy dla niemowlaka 

Szumiś Sophie Róż Czujnik Snu

Szumiś Sophie Róż Czujnik Snu:https://www.rollokids.pl/szumis-sophie-roz-czujnik-snu

Uroczy Miś Szumiś pomoże maluszkowi wyciszyć się i zasnąć. Generuje pięć rodzajów szumów, przypominających dźwięki, które towarzyszyły mu w brzuchu mamy - np. bicie serca, szum płynącej krwi. Szumiś posiada funkcję czujnika snu - jeśli dziecko zacznie płakać, szum włącza się automatycznie, zapewniając spokojny sen. 

La Millou Sleeping Bag S Papagayo Leaves

La Millou Sleeping Bag S Papagayo Leaves:https://www.rollokids.pl/la-millou-sleeping-bag-s-papagayo-leaves

Piękne śpiworki do spania zostały zaprojektowane z myślą o komfortowym śnie dziecka. Wykonane z wysokiej jakości bawełny, zastąpią kołderkę i zapewnią bezpieczny sen maluszka. 

Prezent na Mikołajki dla dziecka 12 - 24 miesiące

Pucio Pierwsze Zabawy

Pucio Pierwsze Zabawy:https://www.rollokids.pl/kategoria/12-24-miesiecy/pucio-pierwsze-zabawy

Edukacyjna gra Pucio jest uwielbiana przez dzieci i ich rodziców. W środku znajdziecie kartoniki z wizerunkiem Pucia, jego rodziny i zwierzaków z wyrazami dźwiękonaśladowczymi np. PUK PUK, AM AM, KOKO. Zabawa zajmie maluszka i wesprze w nauce mówienia. 

Djeco Puzzle Drewniane Zwierzątka


Djeco Puzzle Drewniane Zwięrzątka
https://www.rollokids.pl/kategoria/12-24-miesiecy/djeco-puzzle-drewniane-warstwowe-zwierzatka

Drewniana układanka Djeco wspaniale nada się na prezent dla dzieci od pierwszego roku życia. Uczy precyzyjnych ruchów, rozpoznawania kształtów i logicznego myślenia.

Prezent Mikołajkowy dla dziecka 2-3 lat

Cozydots Zestaw Tipi Leśny Domek

Cozydots Zestaw Tipi Leśny Domek:https://www.rollokids.pl/kategoria/2/cozydots-zestaw-tipi-lesny-domek

Indiańskie Tipi, czyli idealna kryjówka do zabawy dla młodszych i starszych dzieci. Będzie miejscem długiej zabawy i początkiem magicznych wspomnień. 

Little Life Plecak dla malucha Pszczoła

Little Life Plecak dla Malucha Pszczóła: https://www.rollokids.pl/little-life-plecaczek-dla-malucha-pszczola

Znajdziecie u nas wiele plecaczków o uroczych printach. Wyposażone w dodatkowy pas bezpieczeństwa pomagają w stawianiu pierwszych kroków oraz zapewniają komfort w zatłoczonych miejscach. Sprawdź więcej modeli plecaków dla przedszkolaka:https://www.rollokids.pl/producent/little-life

Prezent Mikołajkowy dla dziecka 3-4 lata

Petit Collage Puzzle Podłogowe Pociąg

Petit Collage Puzzle Podłogowe Pociąg:https://www.rollokids.pl/kategoria/3-1/petit-collage-puzzle-podlogowe-pociag

Jedne z naszych ulubionych puzzli! Wykonane z papieru pozyskanego z recyklingu, farbowane roślinnymi olejami. Ćwiczą cierpliwość i pobudzają wyobraźnię. Przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. 

Omm Design Okrągłe Memory Buźki

Omm Design Okrągłe Memory Buźki: https://www.rollokids.pl/kategoria/3-1/omm-design-okragle-memory-buzki

Jako pierwszą grę dla maluszka polecamy memory Omm Design. Zabawa trenuje pamięć, a wzorzyste i kolorowe ilustracje przyciągają wzrok. 

Prezent Mikołajkowy dla dziecka 5+

Rex London Uszyj To Sam Lew Charlie

Rex London Uszyj To Sam Lew Charlie:https://www.rollokids.pl/kategoria/6-1/rex-london-uszyj-to-sam-lew-charlie

Zestaw do nauki szycia jednocześnie uczy i bawi. W środku znajdują się niezbędne elementy do samodzielnego uszycia uroczego lwa - maskotki. 

Stuka Puka Puzzle Warzywniak ENG

Stuka Puka Puzzle Warzywniak ENG: https://www.rollokids.pl/stuka-puka-warzywniak-eng-28x53cm

Puzzle są doskonałą formą nauki nazw warzyw i zwierząt w języku angielskim. Dzięki wypukłym krawędziom puzzli, można wykorzystać je do odrysowania kształtu warzyw na papierze. 

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów